Kategoriler
Evlilik Problemleri Genel online terapi

İlişki Danışmanı

İlişki sorunlarınız için ilişki danışmanı veya ilişki koçu arıyorsanız online destek alabilirsiniz. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak ve alacağınız ilişki danışmanlığı hizmetinin sorunlarınıza çözüm olup olamayacağı konusundaki sorularınıza cevap bulabilmek için 0505 152 47 52 numaralı telefonla WhatsApp üzerinden bilgi alabilirsiniz.

İlişki danışmanı ilişkinizde sorunlar yaşıyor veya bazı konularda karar vermekte zorlanıyorsanız, ilişki sorunlarınızı çözmenizde size yardımcı olabilir. Yaşadığınız sorunların kökeni karmaşık ve derin değilse, kısa süreli danışmanlık hizmeti ile ilişkinize olumlu bir yön verebileceksiniz. 

İlişki danışmanlığı hizmetinden yaralanabilmek için yüz yüze görüşme yapmanıza da gerek yok. İnternet üzerinden online görüşme yöntemi ile psikolojik destek hizmeti alabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan online görüşmelerin özelliği yoğun olduğunuz saatlerin dışında görüşme saatlerinizi istediğiniz gibi ayarlayabilmenizdir. Psikolojik danışmanın ofisine gitmeden olduğunu yerden görüşmelerinizi yapıp, ilişki danışmanlığı hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

İlişki danışmanlığı partnerinizle katılabileceğiniz bir hizmet olabildiği gibi, tek başınıza yararlanabileceğiniz de bir hizmettir. İlişkilerinizde aşağıdaki sorunlara benzer olumsuzluklar yaşayıp, bu sorunların çözümünde kendi bulduğunuz veya çevrenizden aldığınız destekler yetersiz oluyorsa sunduğumuz ilişki danışmanlığı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İlişki danışmanı aşağıdaki sorunlara ilişkin hizmet sunmaktadır:

  • Hemen hemen her gün tekrarlayan tartışmalar, fikir ayrılıkları
  • Eşiniz veya sevgilinizin sürekli eleştiride bulunması ve haklı konuma kendini çıkarması
  • Aldatma
  • Aile çevresinden ilişkinize yönelik gelen müdahaleler
  • Eşinizle aranızda duygusal kopukluk, duygusal paylaşımın oldukça sınırlı olması
  • İlişkide güvensizlik
  • İlişkinizle ilgili sürekli karamsar düşüncelerin varlığı
  • Eşiniz veya sevgilinizle kültürel uyumsuzluk

Hits: 19

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.